EKSoft Serwis

Program dla serwisu, zintegrowany z SubiektemGT

 Wymagania i kompatybilność

 Opis programu

Jako silnik bazodanowy został wykorzystany MS SQL Server. Dzięki temu, program Serwis oraz SubiektGT pracują na wspólnej platformie bazodanowej.

Program jest kolejną linią aplikacji do obsługi serwisu, która pierwotnie powstała jako zintegorwana z Symfonią Handel Forte. Postanowiliśmy go zintegrować z częścią dominujących na rynku programów handlowych, aby ułatwić włączanie programu do istniejących już w przedsiębiorstwach systemów sprzedaży. Integracja z SubiektemGT opiera się w głównej mierze na współdzieleniu kartotek kontrahentów, pozycji magazynowych, cen oraz automatycznego wystawiania dokumentów sprzedaży do SubiektaGT z poziomu zleceń serwisowych.

Korzyści jakie wynikają z takiego rozwiązania wydają się oczywiste. Jest to choćby zwiększenie efektywności pracy, uniezależnienie zakresu prac poszczególnych działów firmy, minimalizacja pomyłek, ścisła i spójna baza towarów, usług, cen i kontrahentów.

 Funkcjonalność programu

Program jest nieustannie rozwijany aby zapewnić użytkownikom wszelkie niezbędne funkcje. Staramy się uwzględniać ciekawe sugestie i włączać cenne propozycje użytkowników do programu.

Główne cechy użytkowe programu serwisowego:

 Wersja demonstracyjna - zapraszamy na stronę prezentacji!

Na życzenie udostępniamy wersję demonstracyjną naszego programu. W tym celu prosimy o kontakt z nami. Posiada ona ograniczenie funkcjonalności, dopuszczające pracę na maksimum 20 dokumentów każdego typu.Istnieje również możliwość wykonania przez nas, nieodpłatnej instalacji zdalnej.

Przykładowe ekrany aplikacji

(kliknij miniaturkę by powiększyć)

Kartoteka urządzeń

Ustawienia telefonu GSM

Raporty serwisowe

Raporty serwisowe

Zlecenia serwisowe

Zlecenia serwisowe

Kartoteki - kontrahenci

Kartoteka kontrahentów

Edycja urządzeń

edycja maszyn

Podgląd wydruku

Podgląd wydruku

Przykładowe zestawienie

Raport - maszyny klientów

Kartoteki - Towary

Wspólna kartoteka towarów

System powiadomień (Alerty)

System powiadomień

Umowy serwisowe

Umowy serwisowe

Style tematyczne

Style tematyczne WindowsXP