EKSoft Serwis HM

Program dla serwisu, zintegrowany z Symfonią Handel (dawniej Premium)

 Wymagania i kompatybilność

 Opis programu

Program jest kolejną linią aplikacji do obsługi serwisu, która pierwotnie powstała jako zintegrowana z Symfonią Handel Forte. Postanowiliśmy go zintegrować z częścią dominujących na rynku programów handlowych, aby ułatwić włączanie programu do istniejących już w przedsiębiorstwach systemów sprzedaży.
Integracja z Symfonią Handel opiera się na możliwości dostępu on-line do kartotek kontrahentów, pozycji magazynowych, cen oraz strategii cenowych dla klientów.
Program umożliwia również automatyczne wystawianie na podstawie raportów serwisowych:

Korzyści wynikające z mechanizmów integracji są oczywiste. Jest to choćby zwiększenie efektywności pracy, uniezależnienie zakresu prac poszczególnych działów firmy, minimalizacja pomyłek, ścisła i spójna baza towarów, usług, cen i kontrahentów.

 Funkcjonalność programu

Program jest nieustannie rozwijany aby zapewnić użytkownikom wszelkie niezbędne funkcje. Staramy się uwzględniać ciekawe sugestie i włączać cenne propozycje użytkowników do programu. Główne cechy użytkowe programu serwisowego:

 Wersja demonstracyjna - zapraszamy na stronę prezentacji!

Na życzenie udostępniamy wersję demonstracyjną naszego programu. W tym celu prosimy o kontakt z nami. Wersja demo posiada jedynie ograniczenie funkcjonalności, dopuszczające pracę na maksimum 20 dokumentów każdego typu. Oferujemy również możliwość wykonania nieodpłatnej instalacji zdalnej.

Przykładowe ekrany aplikacji

(kliknij aby powiększyć)

Edycja uprawnień

Ustawienia telefonu GSM

Raporty serwisowe

Raporty serwisowe

Zlecenia serwisowe

Zlecenia serwisowe

Ewidencja urządzeń

edycja maszyn

Podgląd wydruku raportu

Wydruk raportu

Przykładowe zestawienie

Raport - maszyny klientów

System powiadomień (Alerty)

System powiadomień

Umowy serwisowe

Umowy serwisowe

Style tematyczne

Style tematyczne WindowsXP