EKSoft Serwis - program dla serwisu

Program do prowadzenia serwisu, zintegrowany z Symfonią Handel ERP (dawna seria Forte)

 Wymagania i kompatybilność

 Opis programu

Ze względu na stabilność i wydajność, jako silnik bazodanowy został wykorzystany MS SQL Server. Program w pełni współpracuje również z ich bezpłatnymi wersjami "Express".Program od wersji dla Symfonii Handel Forte 2009 nie współpracuje już ze starszymi silnikami MS SQL Server 2000 oraz MSDE.

Program powstał jako wypełnienie rynkowej luki programów wspierających obsługę serwisu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Postanowiliśmy go równocześnie zintegrować z Symfonią Handel Forte aby umożliwić włączanie programu do istniejących już w przedsiębiorstwach systemów sprzedaży. Integracja z Symfonią Handel Forte opiera się w głównej mierze na współdzieleniu kartotek kontrahentów, pozycji magazynowych, cen i rabatów oraz możliwości automatycznego wystawiania na podstawie zleceń i raportów serwisowych, dokumentów zamówień i sprzedaży do Symfonii.

Korzyści jakie wynikają z takiego rozwiązania wydają się oczywiste. Jest to choćby zwiększenie efektywności pracy, uniezależnienie zakresu prac poszczególnych działów firmy, minimalizacja pomyłek, ścisła i spójna baza kontrahentów.

 Funkcjonalność programu

Program jest nieustannie rozwijany aby zapewnić użytkownikom wszelką niezbędną funkcjonalność. Staramy się uwzględniać wszelkie ciekawe sugestie i włączać cenne propozycje użytkowników do programu.

Główne cechy użytkowe programu serwisowego:

 Wersja demonstracyjna - zajrzyj na stronę prezentacji!

Na życzenie udostępniamy wersję demonstracyjną naszego programu. Posiada ona ograniczenie funkcjonalności, dopuszczające pracę na maksimum 20 dokumentów każdego typu.Istnieje również możliwość wykonania przez nas, nieodpłatnej instalacji zdalnej.

Przykładowe ekrany

(kliknij w obrazek aby powiększyć)

Terminarz serwisowy

Terminarz serwisowy

Raporty serwisowe

Raporty serwisowe

Zlecenia serwisowe

Zlecenia serwisowe

Edycja zlecenia

Edycja zlecenia serwisowego

Podgląd wydruku

Wydruk raportu

Przykładowe zestawienie

Raport - urządzenia  klientów

Faktura z raportu

Wystawianie faktury z raportu

Edycja urządzenia

Edycja urządzenia

Style tematyczne

Style tematyczne Windows

Umowy serwisowe

Umowy serwisowe

Ewidencja urządzeń

Ewidencja maszyn

System alertów

Ewidencja maszyn